napisz do nas...   nasz adres   powrót do strony głównej

Imprezy    Zespoły zainteresowań   Kino "Świt"    Uniwersytet III Wieku    Fotoarchiwum

Bilety: 10 zł.!!!

Dom Kultury ŚWIT zaprasza do KINA ZŁOTEGO WIEKU!
Liczna grupa emerytów i rencistów z racji ograniczonych zasobów finansowych zmuszona jest do wielu wyrzeczeń i ograniczeń w zaspokajaniu swoich potrzeb życiowych. Jedną z takich potrzeb stanowiących o jakości życia, zdrowiu, rozwoju i równowagi życia duchowego jest możliwość czynnego uczestnictwa w życiu społecznym, którego bardzo ważnym elementem jest kultura w całej swojej różnorodności i bogactwie. Film jest niezwykle ważną i doniosłą częścią życia kulturalnego. Zapewni nam chwilę bezstresowego wytchnienia, a także udzieli odpowiedzi na wiele istotnych pytań o charakterze egzystencjalnym.
Pragnąc przywrócić film jako trwały element udziału emerytów w życiu kulturalnym powołaliśmy do życia Kino Złotego Wieku przy Domu Kultury ŚWIT. Specjalne dobrany repertuar filmowy, wyświetlamy w poniedziałki i środy o godzinie 13.45. Koniec seansu przypada na porę dnia, która pozwoli wrócić do domu na długo przed zapadnięciem zmroku. Są to seanse filmowe wyłącznie dla środowiska seniorów. Cena biletu wynosi 8 zł i są to najtańsze bilety w Warszawie. Jesteśmy również otwarci na sugestie i propozycje repertuarowe ze strony widzów korzystających z Kina Złotego Wieku.
Wszelkie wnioski, pytania i ewentualne rezerwacje prosimy kierować do sekretariatu Domu Kultury ŚWIT przy ul. Wysockiego 11 pod nr tel. 811-01-05 lub droga mailową swit@dkswit.com.pl. Poniżej pozwalamy sobie przedstawić repertuar na najbliższe tygodnie. Serdecznie zapraszamy!

Dyrektor Domu Kultury ŚWIT
Jacek Białek

 

 

 

 

 

Imprezy  |  Zespoły zainteresowań   |    Kino "Świt"  |   Uniwersytet Trzeciego Wieku  |  Fotoarchiwum

  (c) 2006 Dom Kultury Świt, Projekt i wykonanie: RW  |  zgłoś swoją uwagę  |  powrót do strony głównej